Helike.pl - biżuteria artystyczna, perły
Kategorie
ZawieszkiPierścionkiKolczykiNaszyjnikiBransoletkiBroszeKuferki na biżuterię
 
Wyszukiwanie
Szukana fraza:
Przedział cenowy:
do
Logowanie
Promocje

Zobacz wszystkie
Rozmiar pierścionka

Zanim dokonasz zakupu pierścionka, sygnetu lub obrączki upewnij się, że zamawiasz odpowiedni rozmiar. Jest to bardzo ważne, gdyż w przeciwnym wypadku wyrób nie będzie leżał właściwie Najlepszym sposobem jest udanie się ze wzorcowym pierścionkiem do dowolnego zakładu jubilerskiego i poproszenie o sprawdzenie rozmiaru. Pamiętaj, aby pierścionek, który zabierasz na wzór nie był powyginany, ani w jakikolwiek sposób zniekształcony, gdyż wówczas pomiar nie będzie poprawny. Zabierz ze sobą pierścionek, który leży na Twoim palcu idealnie.


Dysponując pierścionkiem na wzór można również zmierzyć jego wewnętrzną średnicę przy pomocy suwmiarki i porównać z tabelą zamieszczoną poniżej.
Powrót
Helike.pl jest sklepem internetowym z bogatą gamą wyrobów autorskich takich jak biżuteria artystyczna, perły akoya, Tahiti. Oferujemy zawieszki, pierścionki, kolczyki, obrączki, naszyjniki, bransoletki i wiele innych produktów. Nasz sklep zapewnia najwyższą jakośd oferowanej biżuterii, którą zapewniają wybitni artyści projektujący nasze wyroby. W asortymencie Helike.pl odnajdziesz wyjątkową biżuterię dla wyjątkowych osób. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą .
Copyright © 2010-2011
HELIKE - piękna biżuteria Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt graficzny www.aston7.pl   Helike.pl jest sklepem internetowym z bogatą gamą wyrobów autorskich takich jak biżuteria artystyczna, perły Akoya, Tahiti.
   Oferujemy zawieszki, pierścionki, kolczyki, obrączki, naszyjniki, bransoletki i wiele innych produktów.
   Nasz sklep zapewnia najwyższą jakość oferowanej biżuterii, którą zapewniają wybitni artyści projektujący nasze wyroby.
   W asortymencie Helike.pl odnajdziesz wyjątkową biżuterię dla wyjątkowych osób. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą.


HELIKE Agnieszka Kłyk
biżuteria artystyczna
507 607 009 kontakt telefoniczny

                       Mapa strony