Helike.pl - biżuteria artystyczna, perły
Kategorie
ZawieszkiPierścionkiKolczykiNaszyjnikiBransoletkiBroszeKuferki na biżuterię
 
Wyszukiwanie
Szukana fraza:
Przedział cenowy:
do
Logowanie
Promocje

Zobacz wszystkie
Nowości
Zobacz wszystkie
Regulamin


Informacje ogólne

1. Właścicielem sklepu internetowego działającego pod adresem
www.helike.pl jest firma Helike Agnieszka Kłyk z siedzibą przy ul. Żeńców 3, 41-407 Imielin, NIP 954-240-11-83, REGON 241701180.

 2. Przed dokonaniem zakupów w sklepie jubilerskim helike.pl Klient jest zobowiązany do zapoznania się z treścią regulaminu. Złożenie zamówienia potwierdza, iż klient zapoznał się z regulaminem sklepu Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT.

3. Cena podana przy każdym produkcie jest wiążąca w chwili złożenia zamówienia przez Klienta. Sprzedawca zastrzega sobie prawo do zmiany cen produktów znajdujących się w ofercie, cennika wysyłki , wprowadzania nowych produktów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu, bądź wprowadzania w nich zmian, oraz zmiany regulaminu.

5. Klient wyraża zgodę na wykorzystanie danych osobowych podanych w czasie realizacji zamówienia, dla celów tego zamówienia.

Ochrona danych osobowych

6. Szanowni Państwo

W związku z wejściem z dniem 25.05.2018 nowych przepisów dotyczących ochrony danych osobowych (Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 – tzw. RODO) zobowiązani jesteśmy poinformować Państwa, że posiadamy Wasze dane osobowe. Przedstawiamy poniżej informacje dotyczące tego w jaki sposób przetwarzamy dane osobowe, jak dbamy o ich bezpieczeństwo i komu je udostępniamy.

Administratorem Państwa danych osobowych jest:

Helike Agnieszka Kłyk z siedzibą przy ulicy Żeńców 3; 41-407 Imielin 

Z Administratorem można skontaktować się  pisemnie,  drogą elektroniczną bizuteria@helike.pl  lub za pomocą poczty tradycyjnej Helike Agnieszka Kłyk, ul. Żeńców 3; 41-407 Imielin 

Jako Administrator będziemy przetwarzać Wasze Dane w następujących celach i na następujących podstawach:

  • współpracy handlowej służącej realizacji zamówień, zapytań ofertowych, na podstawie Państwa zgody
  • kontaktowania się z Państwem, w celach związanych ze świadczeniem  naszych usług, poprzez dostępne środki  komunikacji, w szczególności  poprzez telefon oraz e-mail, na podstawie Państwa zgody;
  • wykonania ciążących na nas obowiązków prawnych: wystawiania i przechowywania faktur VAT oraz dokumentów księgowych,
  • obsługi reklamacji
  • windykacji należności, na podstawie  realizowanego przez nas prawnie uzasadnionego interesu
  • kontaktowania się z Państwem, w celach marketingowych, poprzez  dostępne środki komunikacji, w szczególności poprzez telefon oraz email, tylko na podstawie Państwa zgody;

Państwa dane osobowe mogę być przekazywane do podmiotów przetwarzających Dane Osobowe jedynie w celu realizacji Umów Sprzedaży i umów o świadczeniu usług drogą elektroniczną np. firmie kurierskiej, firmie świadczącej usługi księgowe, podmiotów świadczących usługi IT.

Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do osób trzecich, jak również nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy.

Podanie Danych Osobowych jest dobrowolne, jest jednak warunkiem realizacji oferowanych przez na usług.

Zgodę na przetwarzanie Państwa danych osobowych można wycofać w dowolnym momencie.

Będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe dopóki nie będzie wycofana zgoda.

Przysługuje Państwu prawo do dostępu do Waszych danych osobowych, możecie Państwo je sprostować, zażądać usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania.

Macie Państwo prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uznają Państwo, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy Rozporządzenia RODO.

Wasze dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany (w tym w formie profilowania).

W przypadku chęci zgłoszenia braku zgody na przetwarzanie Państwa danych prosimy o kontakt drogę elektroniczną  bizuteria@helike.pl  lub za pomocą poczty tradycyjnej Helike Agnieszka Kłyk, ul. Żeńców 3; 41-407 Imielin 

 
7. Zamówienia można składać poprzez formularz zamówień w sklepie helike.pl . Zamówienia realizowane są zarówno w kraju jak i za granicą. Przed złożeniem zamówienia do wysyłki zagranicznej proszę o kontakt w celu uzgodnienia kosztów przesyłki i sposobu płatności.

8. Podstawą do przyjęcia zamówienia jest prawidłowo wypełniony formularz (zawierający prawdziwe i kompletne dane).
Helike.pl zastrzega sobie prawo do odstąpienia od realizacji zamówienia w przypadku, gdy dane podane przez Klienta w formularzu rejestracyjnym będą niepełne.

9. Po złożeniu zamówienia na adres poczty elektronicznej, podany w formularzu, przesłane zostaje potwierdzenie ze specyfikacją zamówienia.

Paragony i faktury

10. Do każdego zrealizowanego zamówienia dołączany jest paragon. Faktura VAT wystawiana jest na wyraźne życzenie Klienta, po podaniu wszystkich danych potrzebnych do wystawienia faktury.
Paragon lub fakturę należy zachować na wypadek ewentualnych zwrotów lub reklamacji.
Aby otrzymać fakturę VAT, Klient powinien zgłosić to w formularzu transakcji, dodając informacje o nazwie firmy oraz NIP.

Sposoby płatności

11. Za złożone w sklepie helike.pl zamówienia zapłacić można następującymi sposobami:

- Płatność online. Jest to tzw. szybki przelew lub płatność kartą kredytową. Klient przekierowywany jest na strony transakcyjne banku lub operatora karty kredytowej, który wskazał i tam dokonuje przelewu. Przelew jest widoczny od razu w systemie sklepu dzięki czemu możliwa jest szybka wysyłka zakupionego towaru (przy sprzyjających okolicznościach jest ona możliwa nawet tego samego dnia). System ten umożliwia bezpieczne płacenie karta kredytową VISA lub MasterCard.
Uwaga: odbiorcą płatności w systemie transakcyjnym banku, który zostaje automatycznie ustawiony, nie jest sklep helike.pl tylko "platnosci.pl" (PAYU SPÓŁKA AKCYJNA, UL.MARCELIŃSKA 90, 60-324 POZNAŃ POLSKA). Nie jest to spowodowane żadnym błędem - są to poprawne dane odbiorcy przelewu.

- Przelew na rachunek bankowy sklepu. Po dokonaniu zakupu klient otrzyma e-maila z podanym numerem rachunku bankowego sklepu i kwotą zamówienia. Po zaksięgowaniu wpłaty na rachunku bankowym sklepu, towar jest wysyłany do klienta. Czas od dokonania przelewu do zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym może trwać od kilku godzin do nawet kilku dni - zależy to od dnia, kiedy dokonywany jest przelew oraz od tego gdzie dokonuje się przelewu. Zdarzają się sytuacje, że przelewy dokonywane za pośrednictwem Poczty Polskiej trafiają na wskazane konta z dużym opóźnieniem.

12. Za datę dokonania wpłaty uznaje się datę zaksięgowania środków na rachunku bankowym firmy.

13. Zamówienia, za które zapłata nie wpłynie na konto sklepu helike.pl w ciągu 5 dni od daty ich złożenia, zostaną anulowane.

Koszty i sposoby dostawy

14. Zamówienia na terenie Polski wysyłane są za pośrednictwem firmy kurierskiej. Biżuteria jest pakowana i wysyłana zazwyczaj w ciągu 2 dni roboczych.

Przy zakupie powyżej 200zł przesyłka GRATIS (nie dotyczy produktów w promocji).

Do każdego zakupu biżuterii z pereł wystawiamy firmowy certyfikat autentyczności.

15. W przypadku płatności przelewem zamówienie jest realizowane po potwierdzeniu wpływu środków na konto bankowe sklepu.

Zwroty i wymiana

16. Klient może zrezygnować z produktów zakupionych w sklepie bez podania przyczyny – w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki.
Zwracany w powyższym trybie produkt zostanie przyjęty przez Sprzedawcę tylko i wyłącznie wtedy, gdy będzie odesłany w oryginalnym, nieuszkodzonym opakowaniu, z kompletną jego zawartością (produkt, metka, faktura lub paragon fiskalny, itp.), oraz nie będzie nosił jakichkolwiek śladów używania, przeróbek itp.

17. Do zwracanej biżuterii należy dołączyć również ewentualne otrzymane gratisy – w stanie nieużywanym i niepogorszonym, z metkami i opakowaniami.

18. Warunkiem uwzględnienia zwrotu jest dostarczenie dowodu sprzedaży (paragon, faktura VAT) oraz załączenie informacji, że jest to zwrot.

19. Brak spełnienia powyższych warunków spowoduje nie uwzględnienie zwrotu.

20. Klient dostarcza zwracaną biżuterię na adres sklepu helike.pl na swój koszt.

21. W przypadku spełnienia powyższych wymagań, gwarantujemy zwrot równowartości pieniężnej przelewem bankowym na podane konto bankowe.

22. Jeżeli następuje zwrot towarów premiowanych darmową wysyłką, zwracana kwota zostanie pomniejszona o koszty wysyłki.

23. W przypadku błędnej realizacji zamówienia, sklep helike.pl pokrywa koszty koniecznej przesyłki zwrotnej.

24. Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek za pobraniem.

Reklamacje

25. Biżuteria sprzedawana w sklepie helike.pl jest objęta rękojmią producenta.

26. Biżuteria Helike to prace artystyczne, dokładamy starań aby były wykonane solidnie, z maksymalnie możliwą dbałością o szczegół i technikę. Nie są to prace wykonywane przez maszyny fabryczne, poszczególne detale biżuterii w kompletach i parach (kolczyki) mogą się od siebie nieco różnić.

27. Gwarancja obejmuje w szczególności połączenia, zapięcia, mocowania, lutowania.

28. Gwarancją nie są objęte:

- naturalnie pojawiające się z czasem zaciemnienie srebra
- uszkodzenia mechaniczne wynikające z winy Klienta lub na skutek zdarzeń losowych w trakcie użytkowania, w szczególności zniszczenia mechaniczne, zarysowania oraz wygięcia pierwotnego kształtu biżuterii, zerwania łańcuszka, pęknięcia elementu, odkształcenia

W każdym przypadku indywidualnie rozpatrujemy zgłoszenia reklamacyjne i oferujemy do wyboru Klienta różne możliwości: naprawę, wymianę na egzemplarz wolny od wad, wymianę na inny model w tej samej cenie, lub zwrot pieniędzy na konto bankowe Klienta.

29. Zgłoszenia reklamacji najlepiej dokonać drogą internetową i odesłać towar na adres firmy. Do odsyłanego towaru należy dołączyć zgłoszenie reklamacji opisujące problem (jak w informacji mailowej) oraz dowód sprzedaży (paragon, faktura VAT).

30. Brak spełnienia powyższych warunków spowoduje nie uwzględnienie reklamacji.

31.Prosimy o zapakowanie reklamowanej biżuterii z dbałością, aby nie uległa dodatkowemu uszkodzeniu w transporcie. Jeżeli na skutek nieodpowiedniego zapakowania odsyłanej biżuterii zostanie ona zniszczona, sklep helike.pl zastrzega sobie prawo do pomniejszenia kwoty zwrotu o wartość wyrządzonej szkody.

32. Do wad nie zalicza się różnic w wyglądzie prezentowanej biżuterii na zdjęciach wynikających z parametrów ustawień monitora. Dokładam starań aby fotografie jak najwierniej odzwierciedlały rzeczywisty wygląd biżuterii.

Prawa autorskie

33. Wszystkie modele biżuterii prezentowanej w sklepie helike.pl, układ graficzny sklepu, teksty, zdjęcia i grafika stanowią wyłączną własność Helike Agnieszka Kłyk oraz podlegają prawnej ochronie zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tj. Dz. U. z 2000r., Nr 80, poz. 904, z późn. zm.).
Nie wyrażam zgody na powielanie żadnego ze wzorów biżuterii, których jestem jedyną prawną właścicielką. Żadna część niniejszej strony internetowej, a w szczególności teksty, zdjęcia, grafika i znaki towarowe, nie może być rozpowszechniana, zarówno w publikacjach elektronicznych (w tym również na innych stronach www) jak i w formie drukowanej, bez pisemnej zgody Helike Agnieszka Kłyk

 34. Helike Agnieszka Kłyk nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zawartość stron internetowych, do których umieszczono w sklepie helike.pl odnośniki hipertekstowe (linki) i banery.

 35. Wszelkie inne znaki towarowe, nazwy i logo widniejące w sklepie helike.pl są znakami towarowymi będącymi prawną własnością Helike Agnieszka Kłyk.

Postanowienia końcowe

36. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem stosuje się przepisy kodeksu cywilnego.

37. Umowa sprzedaży towarów zawierana jest zgodnie z prawem polskim i w języku polskim.

38. Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów wynikających z umowy sprzedaży jest sąd właściwy dla siedziby pozwanego lub sąd właściwy dla miejsca wykonania umowy.

 

Powrót
Helike.pl jest sklepem internetowym z bogatą gamą wyrobów autorskich takich jak biżuteria artystyczna, perły akoya, Tahiti. Oferujemy zawieszki, pierścionki, kolczyki, obrączki, naszyjniki, bransoletki i wiele innych produktów. Nasz sklep zapewnia najwyższą jakośd oferowanej biżuterii, którą zapewniają wybitni artyści projektujący nasze wyroby. W asortymencie Helike.pl odnajdziesz wyjątkową biżuterię dla wyjątkowych osób. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą .
Copyright © 2010-2011
HELIKE - piękna biżuteria Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt graficzny www.aston7.pl   Helike.pl jest sklepem internetowym z bogatą gamą wyrobów autorskich takich jak biżuteria artystyczna, perły Akoya, Tahiti.
   Oferujemy zawieszki, pierścionki, kolczyki, obrączki, naszyjniki, bransoletki i wiele innych produktów.
   Nasz sklep zapewnia najwyższą jakość oferowanej biżuterii, którą zapewniają wybitni artyści projektujący nasze wyroby.
   W asortymencie Helike.pl odnajdziesz wyjątkową biżuterię dla wyjątkowych osób. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą.


HELIKE Agnieszka Kłyk
biżuteria artystyczna
507 607 009 kontakt telefoniczny

                       Mapa strony