Helike.pl - biżuteria artystyczna, perły
Kategorie
ZawieszkiPierścionkiKolczykiObrączki srebrneNaszyjnikiKolekcja MotyleKolekcja HarmoniaKolekcja PerełKolekcja BursztynowaKolekcje ProjektantówKolekcja ŻywiołyBransoletkiBroszeKompletyKolekcja ślubnaKuferki na biżuterię
 
Wyszukiwanie
Szukana fraza:
Przedział cenowy:
do
Logowanie
Promocje

Zobacz wszystkie
Nowości
Zobacz wszystkie
Perła Tahiti i diamenty
dostępny
Perła Tahiti i diamenty
GALERIA
Cena produktu: 1.660,00 zł
Zamawiana ilość:  
Opis
Linki
Recenzje

Perły tahitańskie które zwykle są większe i droższe od pozostałych.  Ich rozmiar szacuje się między 8 a 25 mm ( 25 mm to największa znaleziona Tahitańska perła).  Przeciętny rozmiar to 12 mm. Pochodzą z gorących wód atoli i lagun.

Te najbardziej znane czarne perły to w rzeczywistości opalizujące odcieniami grafitu, purpury i srebra. Ich nieporównywalnie piękna barwa to efekt pracy samej natury. Są perłami jadrowymi o grubej warstwie masy perłowej.

Diament to cenny kamień szlachetny, który formowany jest przez minerały (zwykle proces ten zajmuje miliony lat i odbywa się głęboko w strukturze Ziemi). Diament powstaje z minerałów węgla. Dodatkowym utrudnieniem jest konieczność formowania w skrajnych warunkach (wysokie ciśnienie i temperatura). Diament to kamień, który nie został poddany oszlifowaniu (zwykle naturalne i prawdziwe diamenty mają matową powierzchnię).

Dopiero po oszlifowaniu diament staje się brylantem

 

Naszyjnik z nioszlifowanych diamentów i perły morskiej Tahiti
Klasa pereł: A
Typ: Perły morskie Tahiti
Długość: 45cm
Kolor perły : Srebrzysty
Kolor diamentów: Czarny
Rozmiar pereł: 11-12mm
Zapięcie: Złoto próby 0,585

 

Nikt jeszcze nie napisał recenzji o tym produkcie.
Napisz recenzję
Poprzednia strona Produkt 37 z 49
w kategorii Kolekcja Pereł
Następna strona
Helike.pl jest sklepem internetowym z bogatą gamą wyrobów autorskich takich jak biżuteria artystyczna, perły akoya, Tahiti. Oferujemy zawieszki, pierścionki, kolczyki, obrączki, naszyjniki, bransoletki i wiele innych produktów. Nasz sklep zapewnia najwyższą jakośd oferowanej biżuterii, którą zapewniają wybitni artyści projektujący nasze wyroby. W asortymencie Helike.pl odnajdziesz wyjątkową biżuterię dla wyjątkowych osób. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą .
Copyright © 2010-2011
HELIKE - piękna biżuteria Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt graficzny www.aston7.pl   Helike.pl jest sklepem internetowym z bogatą gamą wyrobów autorskich takich jak biżuteria artystyczna, perły Akoya, Tahiti.
   Oferujemy zawieszki, pierścionki, kolczyki, obrączki, naszyjniki, bransoletki i wiele innych produktów.
   Nasz sklep zapewnia najwyższą jakość oferowanej biżuterii, którą zapewniają wybitni artyści projektujący nasze wyroby.
   W asortymencie Helike.pl odnajdziesz wyjątkową biżuterię dla wyjątkowych osób. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą.


HELIKE Agnieszka Kłyk
biżuteria artystyczna
507 607 009 kontakt telefoniczny

                       Mapa strony